Získejte pravidelnou dávku podpory a inspirace

Píšete bakalářskou nebo diplomovou práci a je toho na Vás moc? Potřebujete pravidelnou dávku inspirace? Zkuste e-mailový kurz a získáte podporu, rady a povzbuzení.

Výzva "Můj týden s diplomkou"

Získejte motivaci pro tvorbu své práce a připojte se do výzvy ZDARMA.

Píšete bakalářskou nebo diplomovou práci a chybí Vám motivace? Chystáte se už konečně začít a stále práci odkládáte? Zkuste se zapojit do výzvy „Můj týden s diplomkou“. Za sedm dní si nastavíte svůj systém, který Vám pomůže u psaní vydržet. Každý den Vám do e-mailové schránky přijde e-mail s tématem dne. Své zkušenosti, starosti i radosti pak můžete sdílet s podobně naladěnými přáteli ve FB skupině.

Sedm milníků na cestě k diplomce

Píšete diplomku nebo bakalářku a chybí vám motivace? Hodilo by se vám pár rad a tipů, jak se do psaní pustit a také jak pokračovat? Vím, jak může být těžké pustit se do psaní relativně rozsáhlé práce a také, jak důležitá je podpora.

Abych vás v současné situaci podpořila, připravila jsem pro vás vytuněný e-mailový kurz, testovaný na skutečných studentech. 

Kurz trvá celkem 27 dní, každý třetí den Vám do vaší e-mailové schránky dorazí e-mail s inspirací. Najdete v něm rady, tipy, odkazy, vtipy i citáty ze sedmi oblastí, kterým se na své pouti, končící bakalářskou nebo diplomovou prací v mašlích, nevyhnete.

Těším se na Vás v adventním čase roku 2022

Adventní kalendář - mapa na klidnou cestu předvánočním obdobím

Chybí vám v dnešních dnech kotva, která vás udrží při psaní diplomové práce a kompas, který vám pomůže udržet směr?
Zkuste Adventní kalendář, každou ze čtyř adventních nedělí vám ZDARMA přijde E-mail s plánem na následující týden. Na konci kurzu pak ještě dostanete e-book, ve kterém je shrnutí celého kurzu, takže se k jednotlivým dnům budete moci pohodlně kdykoliv vrátit.

Kalendář plný ispirace, tipů i rad, jak svou diplomku psát, získáte zdarma, jako malý předvánoční dárek. 

Na každý den v týdnu je připravené jedno téma. Chcete-li vědet jaké, klikněte na tlačítko a pojďte nahlédnout.

Close Menu