Udělejte první krok a pusťte se do psaní

Pokud stojíte na samém začátku, před sebou máte zadání a přemýšlíte jak začít, přečtěte si e-book „7 kroků k vymazlené studentské práci“. Jste-li už na své cestě kousek dál a váháte nad citacemi zdrojů, pak se mrkněte na e-book „5 praktických rad, jak nenapsat plagiát“. Užitečné rady k tomu, jak se pustit do studia zdrojů a vytvořit si kvalitní rešerši, najdete v e-booku „Rešerše krok za krokem“. A pokud potřebujete pořádnou dávku počáteční energie, vstupte do výzvy „Můj týden s diplomkou“.

7 kroků k vymazlené studentské práci

Cílem e-booku, který získáte zdarma, je provést vás úskalími tvorby studentské práce. Naleznete zde sedm praktických rad, které vám ušetří čas, práci i nervy, ať už píšete referát, práci semestrální nebo diplomovou.

5 praktických rad, jak nenapsat plagiát

Nechcete být nařčeni z plagiátorství? Nevíte, co a jak správně citovat? Tápete při uvádění zdrojů u obrázků, grafů, tabulek nebo matematických vzorců? Nevíte jaký je rozdíl mezi frází a parafrází? Pak právě pro Vás jsem připravila zbrusu nový e-book zdarma, kde na tyto, a ještě mnoho dalších otázek, najdete odpovědi.

Rešerše krok za krokem

Rešerše odborné literatury, včetně zahraničních zdrojů, tvoří nedílnou součást každé odborné práce včetně prací akademických. 

V e-booku se dozvíte, co to ta rešerše vlastně je, jaké jsou její typy a krok za krokem se ji naučíte vytvořit.

Výzva "Můj týden s diplomkou"

Píšete bakalářskou nebo diplomovou práci a chybí Vám motivace? Chystáte se už konečně začít a stále práci odkládáte? Zkuste se zapojit do výzvy „Můj týden s diplomkou“. Za sedm dní si nastavíte svůj systém, který Vám pomůže u psaní vydržet. Každý den Vám do e-mailové schránky přijde e-mail s tématem dne. Své zkušenosti, starosti i radosti pak můžete sdílet s podobně naladěnými přáteli ve FB skupině.

Close Menu