Udělejte první krok a pusťte se do psaní

Pokud stojíte na samém začátku, před sebou máte zadání a přemýšlíte jak začít, přečtěte si e-book „7 kroků k vymazlené studentské práci“. Jste-li už na své cestě kousek dál a váháte nad citacemi zdrojů, pak se mrkněte na e-book „5 praktických rad, jak nenapsat plagiát“. Užitečné rady k tomu, jak se pustit do studia zdrojů a vytvořit si kvalitní rešerši, najdete v e-booku „Rešerše krok za krokem“.

7 kroků k vymazlené studentské práci

Cílem e-booku, který získáte zdarma, je provést vás úskalími tvorby studentské práce. Naleznete zde sedm praktických rad, které vám ušetří čas, práci i nervy, ať už píšete referát, práci semestrální nebo diplomovou.

5 praktických rad, jak nenapsat plagiát

Nechcete být nařčeni z plagiátorství? Nevíte, co a jak správně citovat? Tápete při uvádění zdrojů u obrázků, grafů, tabulek nebo matematických vzorců? Nevíte jaký je rozdíl mezi frází a parafrází? Pak právě pro Vás jsem připravila zbrusu nový e-book zdarma, kde na tyto, a ještě mnoho dalších otázek, najdete odpovědi.

Rešerše krok za krokem

Rešerše odborné literatury, včetně zahraničních zdrojů, tvoří nedílnou součást každé odborné práce včetně prací akademických. 

V e-booku se dozvíte, co to ta rešerše vlastně je, jaké jsou její typy a krok za krokem se ji naučíte vytvořit.

Close Menu