Píšete diplomovou práci a chybí vám průvodce a motivace?

Pak čtěte dál, průvodce na vaší cestě za diplomkou už na vás čeká.

Pokud jste odpověděli ANO, pak právě pro vás je E-mailový kurz "Sedm milníků na cestě k diplomce"

Kurz trvá celkem 27 dní, každý třetí den vám do vaší e-mailové schránky dorazí e-mail s inspirací. Najdete v něm rady, tipy, odkazy, vtipy i citáty ze sedmi oblastí, kterým se na své pouti, končící bakalářskou nebo diplomovou prací v mašlích, nevyhnete.

Jsem vysokoškolskou učitelkou a expertkou na psaní odborných textů. Baví mě učit jak efektivně a správně psát seminární, bakalářské, diplomové a jiné odborné práce.

Když jsem začínala psát svou první diplomovou práci, nejvíc mi chyběla pravidelná podpora. Konzultace s vedoucím jsou fajn, ale pak se zase člověk ocitne sám u klávesnice a motivace se pomalu vytrácí. 

Abych vás při vaší práci podpořila vytvořila jsem e-mailový kurz, který nad vámi bude bdít 27 dní. Tak se pojďme vydat na společnou cestu.

Cílem kurzu je provést vás sedmi milníky, které na vás při psaní práce čekají. Společně se podíváme na tyto oblasti:

Součástí kurzu jsou také dva bonusy

E-BOOK KE KURZU

Po dokončení kurzu vám v posledním e-mailu přijde odkaz ke stažení e-booku, ve kterém jsou shrnuty texty k jednotlivým milníkům.

K obsahu kurzu se tak budete moci pohodlně vrátit, aniž byste museli prohledávat poštu. Jednotlivé lekce, včetně pracovních listů, budete mít přehledně a kdykoliv k dispozici.

Nahlédněte dovnitř

PRACOVNÍ LISTY KE KURZU

Spolu s jednotlivými milníky vám v e-mailech přijdou také pracovní listy k otázkám a úkolům dané lekce, které si budete moci stáhnout ve formátech pdf. a docx.

Pracovních listy s návodnými doplňujícími otázkami vám usnadní plnění jednotlivých úkolů kurzu a pomohou vám jít více do hloubky. Z jednotlivých milníků si tak odnesete víc a psaní práce tak pro vás bude snazší.

Podívejte se na ukázky pracovních listů

A jaká je cena?

Cena e-mailového kurzu je 270 Kč. Za tuto cenu získáte 27 dní podpory, neboli za 10 korun denně na vás čekají rady, tipy, inspirace a motivace. Součástí kurzu jsou také již zmíněné bonusy a závěrečný dárek.

Průměrné ceny e-mailových kurzů bývají vyšší a sama si vytuněný kurz otestovaný na skutečných studentech, cením výše. Jen cena bonusového e-booku je 220 Kč a pracovních listů 70 Kč. Nicméně chápu, že je těžké, zvláště v současné době, plně se soustředit na psaní a každá podpora, pomoc i rada se hodí. Proto jsem se rozhodla právě pro symbolických 270 korun za 27 dní.

Pokud e-kurz nesplní vaše očekávání, stačí mi do 14ti dnů od zakoupení napsat a já vám peníze vrátím zpět.

V každém e-mailu vám přijdou pracovní listy se shrnutím otázek z probíraného tématu a návodem, jak se do nich pustit. Na závěr kurzu vám pak ještě přijde e-book shrnující celý kurz včetně ptracovnívch listů. Vše tak budete mít  v ucelené a přehledné podobě, takže se k jednotlivým lekcím budete moci snadno kdykoliv vrátit.

Na závěr kurzu na každého absolventa kurzu čeká překvapení – malý DÁREK. A také jeden tajný bonusový tip 🙂

Sice se říká se, že: „Svět vznikl za 7 dní. Stejně jako většina diplomových prací.“ Což sice někdy může být i pravda. Nicméně většinou trvá psaní přece jenom o trochu déle.

Po skončení kurzu sice asi ještě nebudete mít svou práci dokončenou :), ale budete mít jasno v otázce jejího postupného vzniku.

Věřím, že se e-mailový kurz stane vaším věrným průvodcem na cestě k odevzdané diplomce a přinese vám motivaci, rady i inspiraci k její tvorbě. 

Close Menu