Pište efektivně, lehce, s radostí a bez stresu

Pokud hledáte rady a funkční návody, jak efektivně, správně a bez velkého stresu napsat svou studentskou práci, seznamte se s e-bookem „Rady a inspirace, jak psát studentské práce“.

Rady a inspirace, jak psát studentské práce

V e-booku najdete řadu doporučení, tipů a rad týkajících se psaní studentských prací.

  • V první části načerpáte velkou dávku motivace a dozvíte se, jak se nejlépe do psaní pustit, čím začít, kde získat inspiraci a také, jak se úspěšně bránit prokrastinaci.
  • Ve druhé části se naučíte, jaké jsou formální náležitosti jednotlivých typů studentských prací. Dozvíte se jak svůj text správně strukturovat, co je to abstrakt a jak trefně napsat úvod a závěr.
  • Nevíte, kde hledat ty správné informace? Tápete při jejich citování? Odkazování na zdroje je pro Vás španělskou vesnicí? Nezoufejte! Právě práci s informačními zdroji je věnována třetí část e-booku, ve které se dozvíte, kde vyhledávat informace, podle čeho poznat informace hodnověrné a také jak si poradit s citacemi a následnými odkazy.

Základní fakta týkající se psaní studentských prací, jsem doplnila svými osobními zkušenostmi i mikropříběhy z praxe.

Pojďte se s průvodcem  i rádcem na Vaší cestě při psaní více seznámit. Klikněte na odkaz a podívejte se, co všechno v e-booku najdete, co nového se naučíte a k čemu Vám to všechno bude.

Close Menu